ZÁSADY ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ APLIKCE DISCOVER LVA

 1. Uživatel bere na vědomí, že Provozovatel může shromažďovat a zpracovávat osobní údaje Uživatele, a to v následujícím rozsahu:
  1. E-mailová adresa
  2. User-agent
  3. IP adresa
  4. Heslo
  5. MAC adresa
 2. Provozovatel zpracovává:
  1. e-mailovou adresu, heslo, user agent a IP adresu na základě splnění právní povinnosti za účelem poskytnutí funkce přihlášení
  2. MAC adresu na základě splnění právní povinnosti za účelem detekce chyb v Aplikaci a jejich následné opravy
  3. e-mailovou adresu na základě oprávněného zájmu za účelem zasílání informačních a propagačních e-mailů
 3. Pokud se Uživatel přihlásil pomocí funkce Pokračovat bez přihlášení, potom Provozovatel jeho e-mailovou adresu a heslo nezpracovává.
 4. Pokud je Uživatelův účet zablokován kvůli porušení Podmínek užívání aplikace, vyhrazuje si Provozovatel právo držet a zpracovávat všechny jeho všechny osobní údaje po dobu až 5 let, a to na základě Oprávněného zájmu za účelem ochrany právních zájmů Provozovatele.
 5. Všechny osobní údaje Uživatele jsou ukládány na území Evropské unie. Zpracovatelem informací je společnost Google.
 6. Při odstranění účtu Uživatele je Provozovatel povinen trvale vymazat všechny jeho osobní údaje, a to do 180 dnů od provedení akce.
 7. Uživatel má právo požádat Provozovatele o informaci o rozsahu jeho zpracovávaných osobních údajů, a to výhradně emailem na adresu info@discoverlva.com. Po výše zmíněné akci je Provozovatel Uživateli povinen tyto informace předat, a to nejvýše do jednoho měsíce.