TIPY NA VÝLETY

Objevte všechny krásy Lednicko-valtické areálu.

Přečtěte si různé články o dění v Lednicko-valtickém areálu, které jsou psány místními obyvateli. Cílem je, aby Váš zážitek byl autentický a vy jste zároveň objevili areál i z jiného pohledu. Vybírejte si ze tří kategorií, ve kterých se dozvíte užitečné informace, výběr toho nejlepšího nebo třeba tipy na výlety. Sledujte aktivně sociální sítě, kde hned na články narazíte.

Kategorie

TOP 5 z LVA

Tipy na výlety

Místní doporučení

nové!
Příspěvky
Lednice Dávná
Tipy na výlety

Tipy na výlety v nepříznivém počasí po Lednicko-valtickém areálu

Nenechte si zkazit dovolenou špatným počasím. Ukážeme Vám, že i v dešti nebo jiném nepříznivém počasí můžete objevit několik zajímavých míst v Lednicko-valtickým areálu. A to skvěle dostupných autem nebo veřejnou dopravou. Podívejte se na náš doporučený výběr míst, která navšítvit ve špatném počasí

Zjistit více
Výlet k soutoku Moravy a Dyje
Tipy na výlety

Jedinečný výlet k soutoku Moravy a Dyje

Lednicko-valtický areál nabízí i několik i opravdu jedinečných přírodních zajímavostí. Výlet k soutoku Moravy a Dyje obzvlášť potěší milovníky cyklistiky, ale dá se zvládnout i pěšky. Vydáme se pár kilometrů jižně od Břeclavi k soutoku těchto hraničních řek, které zároveň vytváří trojmezí států, a to všechno v krásném prostředí lužních lesů.

Zjistit více