MÍSTNÍ DOPORUČENÍ

Aby Vás na výletě už nic nepřekvapilo.

Přečtěte si různé články o dění v Lednicko-valtickém areálu, které jsou psány místními obyvateli. Cílem je, aby Váš zážitek byl autentický a vy jste zároveň objevili areál i z jiného pohledu. Vybírejte si ze tří kategorií, ve kterých se dozvíte užitečné informace, výběr toho nejlepšího nebo třeba tipy na výlety. Sledujte aktivně sociální sítě, kde hned na články narazíte.

Kategorie

TOP 5 z LVA

Tipy na výlety

Místní doporučení

nové!
Příspěvky
Regionální produkt
Místní doporučení

Odvezte si poctivý regionální produkt jako suvenýr

Téměř každý rád sobě nebo ostatním přiveze něco z výletu či dovolené. Dost často bývá rozhodování o výběru toho správného suvenýru vskutku náročné. Co kdybyste ale podpořili místní regionální producenty a zároveň vykouzlili úsměv na tváři? Přivézt si z Lednicko-valtického areálu něco typického není zas tak těžké. Každého napadne víno. My ale rozšiřujeme obzory Lednicko-valtického areálu a představíme Vám jiné, typické a zpravidla ručně vyráběné regionální produkty.

Zjistit více
Cestování veřejnou dopravou po LVA
Místní doporučení

Cestování veřejnou dopravou po LVA

Veřejná doprava má řadu výhod. Jezdíte levněji, nemusíte řešit parkování, můžete si dát sklenku vína nebo rovnou několik. Vozíte kočárky bez skládání, na některých spojích dokonce můžete využít převoz kol. Jediné, co je vždycky dobré znát je jízdní řád, schéma linek a způsoby nákupu jízdenek. My vám nyní pomůžeme se ve všem zorientovat, abyste mohli v klidu nechat auto na ubytování a vyrazili na výlet vlakem či autobusem.

Zjistit více