FAQ

Máte otázku? Máme odpověď!

obecné

Ano, aplikace je dostupná zcela zdarma, a to jak na Google Play, tak i v App Store.

I přes naši maximální snahu mít v aplikaci všechny místa, gastro podniky a události v Lednicko-valtickém areálu se mohlo stát, že jsme některá z nich opomněli nebo s námi jejich provozovatelé nechtěli spolupracovat. Pokud takové místo na svém výletě objevíte, napište nám prosím, ať můžeme naši databázi doplnit.

Samozřejmě, pokud Vás podnik zapadá do konceptu aplikace, napište nám prosím na e-mail info@discoverlva.com a my už se s Vámi spojíme ohledně předání všech důležitých informací a fotografií.

Všechny informace v aplikaci neustále aktualizujeme ve spolupráci jak s provozovateli podniků, tak s místními turistickými organizacemi. I přesto se však může stát, že nám některé z nich uniknou. V takovém případě nás, prosím, neváhejte kontaktovat přes chybový formulář.

Pokud jste našli v aplikaci chybu, ať už faktickou nebo technickou, sdělte nám ji, prosím, přes chybový formulář.

Provozovatelem aplikace je společnost moraviandata s.r.o. Více informací můžete najít buď v sekci Kontakt nebo na webové stránce společnosti.

Všechen obsah Aplikace, jako jsou všechny informace, data, fotografie, grafické návrhy nebo loga, podléhá autorským právům, právům souvisejícím s databázemi nebo duševnímu vlastnictví, a tudíž jej bez písemného souhlasu Provozovatele nesmí za žádným účelem reprodukovat. Pokud chcete některé naše informace nebo fotografie použít, kontaktujte nás na mail info@discoverlva.com.

Celou problematiku zpracování osobních údajů podrobně popisujeme v Podmínkách užívání aplikace v sekci Zpracování osobních údajů.